‘Babalar Günü’nüz kutlu olsun!

‘Başa çıkmayı öğretti’

Kanal D’nin ‘Yalan’ dizisiyle ekrana dönen Emir Benderlioğlu, “Keşke daha erken yaşta baba olsaydım. Evladım, bana yetersizliklerimle başa çıkmayı öğretti” dedi. Nur adında bir kızı olan oyuncu, “Çocuklarına sevgi ve rehberlik sunarak ışık tutan tüm babalara minnettarım. Bu özel gününüz kutlu olsun” dedi.

‘Sonsuz bir mutluluk’

Baba olmanın sonsuz bir mutluluk olduğunu belirten Murat Aygen, “Nil ile güven duygusu gelişti. Aile olmak çok güzel bir olgu. Çocuklarımıza her zaman güven dolu bakalım” dedi.

‘Var olma sebebim’

Eliz ile babalık duygusunu tadan Timur Acar, MAG Babalar Günü özel sayısına samimi açıklamalarda bulundu. “Kızım var olma sebebim” diyen oyuncu, “Göz göze geldiğimiz ilk an ayaklarımı yerden kesti. Hayatta pozitif bir noktaya taşıdı” diye konuştu.

‘Romantik bir gerçeklik’

“Her şeyim kızım Lisa’ya feda olsun” diyen Bülent Emrah Parlak, “Baba olduktan sonra ‘cesaret’ romantik bir gerçekliğe kavuşur. Ben daha anlayışlı bir insan oldum. Babalık özen istiyor; özen gösteriniz” çağrısında bulundu.

İlk paylaşım!

Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe’nin yüzünü ilk kez gösterdiği bir fotoğraf paylaştı. Paylaşımına “Papalina” notuyla, nazar boncuğu emojisi ekleyen oyuncuya, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı. İki yaşındaki Kurt Efe’nin babasına olan benzerliği dikkat çekti.

Çifte seçki

D-Smart GO’da Babalar Günü ve Kurban Bayramı’na özel hazırlanan, ‘Baba Büyüksün’ ile ‘Bayram Ettiren Filmler’ kategorileri platformdaki yerini aldı. İçerisinde; ‘Kolpaçino’, ‘Amelie’, ‘Leon’, ‘Like Father, Like Son’ ‘Hayattan Korkma’ ve ‘The Godfather’ın da yer aldığı toplam 38 film, sinemaseverleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir